Землю вартістю у 21 млн грн повернули у власність громади на Львівщині

329 0
Орендар незаконно розорав землю і використовував її для вирощування зернових культур.
Умовне фото

Умовне фото

На Пустомитівщині громада отримала назад земельну ділянку вартістю 21 млн грн. Про це повідомила Львівська обласна прокуратура.

Господарський суд Львівської області ухвалив рішення на користь громади, відновивши її права на земельну ділянку площею понад 6 га, розташовану на території Великолюбінської територіальної громади.

У 2020 році товариство через аукціон отримало право оренди цієї ділянки, призначеної для сільськогосподарських угідь, зокрема пасовищ. Проте орендар незаконно розорав землю і використовував її для вирощування зернових культур.

Суд підтримав позицію прокуратури, визнавши наявність підстав для задоволення позову в інтересах держави. Наразі рішення суду виконано, відповідні зміни внесли до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, і земельну ділянку повернули в комунальну власність.

Читайте також: Ще дві земельні ділянки на Львівщині виставили на торги

Нагадаємо, що землі рекреації, вартість яких становила понад 200 млн грн, повернули у розпорядження місцевої територіальної громади на Львівщині.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!