Зі Львова планують запустити потяг до Мінська
Потяг курсуватиме через Ковель та Брест.
фото: Волинь24
фото: Волинь24

12 листопада 2019, 20:50

Міністерство інфраструктури планує з’єднати залізничним сполученням Львів та Мінськ. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Зазначається, що поїзд курсуватиме через Ковель та Брест. За планами, на маршруті курсуватимуть вагони «Укрзалізниці». Дату запуску нового міжнародного сполучення наразі не повідомляють, втім ці плани озвучили як пріоритетні завдання на наступні 5 років.

Читайте також: Як зі Львова доїхати потягом за кордон – усі можливі напрямки. Розклад руху, вартість

Нагадаємо, що «Укрзалізницю» повернули у підпорядкування Мінінфраструктури. Серед інших анонсованих міжнародних маршрутів – потяги до Польщі та Білорусі, а також приєдання до маршруту поїзда 4 столиць Талліна.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"