Зі Львова в Ізраїль. МАУ перезапустила літні регулярні маршрути

1337 0
Внутрішні маршрути з Києва до Львова МАУ обслуговуватиме спільно з «Розою Вітрів».

Авіакомпанії МАУ оголосила про перезапуск 14 регулярних міжнародних маршрутів у літньому розкладі 2021 року. Зокрема, у списку є й рейс Львів-Тель-Авів, йдеться на сайті avianews.com.

Читайте також: Літо 2021. Куди львів'яни зможуть полетіти на відпочинок

Зокрема, регіональна маршрутна мережа авіакомпанії МАУ у відповідності з оновленими планами поповниться рейсами Львів-Тель-Авів, а також Одеса-Вільнюс та Харків-Тель-Авів.

Внутрішні маршрути, наприклад, з Києва до Львова, Івано-Франківська, Харкова, Дніпра і Запоріжжя МАУ обслуговуватиме спільно з «Розою Вітрів», яка буде фактично перевізником.

Нагадаємо, компанії МАУ анулювали право на експлуатацію повітряної лінії Львів – Баку (Азербайджанська Республіка). Вона мала здійснювати 3 рейси на тиждень. Але вже тривалий час не виконувала цих рейсів.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!