Зловмиснику, який незаконно рубав ліс на Львівщині, загрожує до семи років ув'язнення
Сума завданих збитків становить більше ніж 444 тисячі гривень.

25 січня 2025, 10:34

Правоохоронці передали до суду обвинувальний акт щодо 44-річного мешканця Самбірського району, якого звинувачують у незаконній порубці дерев у Національному природному парку «Бойківщина».Про це повідомляє пресслужба поліції Львівської області.

За даними слідства, чоловік, не маючи відповідних дозволів, незаконно вирубував дерева території державного лісового господарства.

«Встановлено, що обвинувачений незаконно, не маючи жодних дозволів, рубав ялини та осики на території державного лісового господарства, розташованого у Національному природному парку «Бойківщина», який належить до природно-заповідного фонду. Загальна сума завданих збитків становить більше ніж 444 тисячі гривень. Частину незаконно зрубаної ним деревини поліцейські вилучили та передали на зберігання у лісогосподарство», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Львові доповнили перелік «особливо цінних» дерев

Досудове розслідування завершене, а обвинувальні акти скеровані до суду. Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до семи років відповідно до ч.3 та ч.4 ст.246 Кримінального кодексу України (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу).

Нагадаємо, що в Україні збільшили штрафи за незаконну вирубку дерев. Детальніше за посиланням


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Lifestyle
Тепліше за норму, але терпимо: прогноз погоди на літо у Львові
У регіоні прогнозують підвищення середніх температур у червні–серпні та збереження опадів у межах кліматичної норми.
Літо у Львові буде теплішим за норму, але без аномальної посухи / Фото з відкритих джерел

12:40

У Львівському гідрометцентрі зазначають, що зазвичай надають точні прогнози лише на найближчі п’ять днів через високу динамічність атмосфери. Водночас, як повідомили у коментарі "Твоєму місту", спираючись на дані Українського гідрометцентру та міжнародних метеорологічних організацій, фахівці вже сформували орієнтовний прогноз на весь вегетаційний період – червень, липень, серпень і вересень. Читайте також: У Львові нарахували 63 річки, але місто на 100% п'є воду з підземних артезіанських свердловин За оцінками синоптиків, літо на Львівщині буде теплішим за кліматичну норму, однак без ознак аномальної посухи...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"