У Маріуполі росіяни розстріляли цивільних з танка заради відео
Під завалами будинків дістали шість тіл загиблих.
Фото: Петро Андрющенко
Фото: Петро Андрющенко

03 червня 2022, 12:58

У Маріуполі російські окупанти з танка розстріляли цивільні будинки заради відео. 2 червня під завалами дістали шість тіл загиблих. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

Читайте також: У Маріуполі під завалами заводу знайшли тіла 70 загиблих

«Зараз окупанти приступили до знищення доказів власних злочинів в цьому районі. Вчора з під завалів будинку на фото, одного з тих, який було для шоу розстріляно російським танком, достали шість тіл загиблих цивільних. П’ять трупів чоловіків та один жіночий», – написав він.

За його словами, тіла одразу вивезли до братської могили в селі Виноградне.

«Це перший зафіксований і незаперечний факт вбивства цивільних в Маріуполі задля відео контенту. Якщо у військової злочинності є недосяжна висота, то росіяни її подалали», – додав він.

Нагадаємо що за попередніми оцінками, у Маріуполі загинули вже від 5 до 20 тисяч мешканців. Окупанти замітають сліди звірств і злочинів, спалюючи тіла людей у мобільних крематоріях. Частину маріупольців примусово вивозять на територію ОРДО або до росії.

Водночас при розборі завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 по пр. Миру в підвалі під завалами знайшли ще близько 200 тіл загиблих з високим ступенем розкладання. 25 травня стало відомо, що на тимчасово окупованих територіях Донеччини, зокрема в Маріуполі, росіяни почали видавати населенню паспорти рф.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Війна
"Палатиме ще більше". Експерт про "діпстрайки" під Москвою, дрони та людей
Війна вийшла за межі лінії фронту – українські безпілотники докорінно змінюють її правила гри, системно нищачи логістику та оборонні потужності ворога в глибокому тилу. Про те, як Україна змінила підхід до ведення бою, на які результати "діпстрайків" очікують Сили оборони та чому навіть найсучасніший штучний інтелект безсилий без людського ресурсу, у "Клубі експертів та експерток" розповів експерт з озброєння Defense Express, військовослужбовець 413-го полку ББС "Рейд" Іван Киричевський.
Військовослужбовець 413-го полку ББС "Рейд" Іван Киричевський

20 травня 2026, 20:00

Російські НПЗ палатимуть, а москвичі дізнаватимуться про всі принади війни Зараз наші дрони долітають дуже далеко, хоча ще кілька років тому це було складно уявити (у ніч на 17 травня Росія пережила одну з наймасштабніших атак за всю війну). Навіть у 2023-му було важко уявити, що безпілотники Сил оборони (зокрема, полку "Рейд") системно вражатимуть цілі в РФ, а ми вийдемо на такий рівень технологій і планування. Тоді ми били переробленими радянськими БПЛА "Стриж" харківського заводу чи імпровізованими засобами...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"