Чоловік, який впав у центрі Львова з балконом, отримав важкі травми і помер
Він отримав травми, несумісні з життям.
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

14 серпня 2023, 09:33

Вчора, близько 23:00, на вул. Під Дубом, 2 впав балкон на четвертому поверсі. На ньому в цей момент перебував 43-літній власник квартири. Про це повідомили в ЛМР.

У Першому медичному об’єднанні Львова розповіли, що чоловіка госпіталізували у стані найважчої коми, тобто без свідомості. Він отримав травми, несумісні з життям. Серце ще деякий час працювало, лікарі робили все можливе, аби врятувати чоловіка, однак о 04:00 ранку він помер.

Зараз ділянку обгородили, комунальники працюють на вишці, аби демонтувати балкони, які пошкодились від падаючих елементів. Відомо, що фасад цього будинку ремонтували до відкриття торгового центру «Форум» у 2014 році. Всі причини інциденту з'ясовують.

Нагадаємо, що цей інцидент вже не перший за останній час. 30 липня у Львові, близько 02:45, в будинку на вул. Джерельній, 43 обвалився балкон.

Також зазначимо, що Tvoemisto.tv неодноразово зверталося до Львівської міської ради щодо перевірок аварійних балконів у Львові після падіння балкона 30 липня, однак відповіді досі не отримало.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

CityLife
У Львові разом з представниками духовенства погасили ювілейну марку до 25-річчя апостольського візиту святого Папи Івана Павла ІІ до України
На марці зображений Івана Павла ІІ, який благословляє народ.
У Львові разом з представниками духовенства погасили ювілейну марку до 25-річчя апостольського візиту святого Папи Івана Павла ІІ до України / фото: ЛМР

27 червня, 21:17

27 червня у Львівській міській раді відбулося урочисте спецпогашення поштової марки, випущеної Укрпоштою з нагоди 25-річчя історичного візиту святого Папи Івана Павла ІІ до Львова. Про це повідомили у пресслужбах Львівської міської ради та Львівської Архиєпархії УГКЦ. Захід відбувся у Львівській міській раді за участі мера Львова Андрія Садового, депутатів та чисельних пр Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, Апостольського Нунція в Україні Вісвальдаса Кульбокаса, єпископа-помічника Львівської архиєпархії владики Володимира, ректора Львівської духовної семінарії Святого Духа о...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"