У Києві нормалізувалася якість повітря
Всі попередні рекомендації щодо обмеження перебування на вулиці скасували.

22 вересня 2024, 20:07

Увечері, 22 вересня, якість повітря у столиці України місті Києві нормалізувалася. Наразі спостерігається низький рівень забрудненості. Про це повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Зазначається, що всі попередні рекомендації щодо обмеження перебування на вулиці скасували.

Рівень якості повітря на правому березі Києва

Додатково КМДА опублікували дані щодо якості повітря. Зокрема, на стаціонарному пункті моніторингу атмосферного повітря, загальний індекс якості за адресою:

  • вул. Турівська, 28 – становить 45 (низький рівень забрудненості);
  • вул. Щусєва, 20 – 34 (низький рівень забрудненості);
  • проспект Європейського союзу, 64-Г – 40 (низький рівень забрудненості);
  • проспект Берестейський, 97 – 47 (низький рівень забрудненості);
  • вул. Китаївська, 22 – 43 (низький рівень забрудненості).

Рівень якості повітря на лівому березі Києва

На лівому березі дані наступні:

  • вул. Харківське шосе, 7/1, загальний індекс якості повітря – 38 (низький рівень забрудненості);
  • вул. Архітектора Вербицького, 26 – 42 (низький рівень забрудненості).


Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Транспорт та Інфраструктура
Чи будуть нові правила в київській підземці після скарг на намети. Відповідь метро
"Київський метрополітен" закликає жителів утриматися від використання великих туристичних наметів на платформах під час повітряних тривог, оскільки габаритні речі заважають роботі екстрених служб і створюють небезпеку для тисяч інших людей.
Фото: КМДА

17:00

Під час останнього масованого обстрілу Києва підземні станції прийняли рекордну кількість громадян за останні роки — понад 41 тисячу осіб одночасно, через що у соцмережах спалахнули дискусії: в інтернеті масово скаржаться на містян, які розгортають посеред платформ величезні намети на кілька метрів і розкладають надувні матраци, змушуючи інших відвідувачів із дітьми та домашніми тваринами годинами стояти на проходах чи біля колій. У коментарі "Твоєму місту"  представниця КП "Київський метрополітен" повідомила, що містян просять намети замінити на спальники чи каремати. Рекордна кількість людей та скандали в соцмережах Останні нічні атаки на столицю продемонстрували критичне навантаження на підземну інфраструктуру...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"