Поліклінічне відділення 3-ї міської клінічної лікарні у Львові переїхало. Нова адреса
Тепер пацієнти, які мають укладені декларації, можуть безперешкодно звертатися до поліклініки за новою адресою.

05 січня 2025, 13:58

Поліклінічне відділення 3-ї міської клінічної лікарні змінило адресу та тепер приймає пацієнтів за новою локацією – на вулиці Раппапорта, 6. Це «Твоєму місту» підтвердили в пресслужбі Львівської міської ради.

«За інформацією управління охорони здоров'я, Поліклініка переїхала. Пацієнти вже можуть звертатися за новою адресою», - йдеться в коментарі.

Тепер пацієнти, які мають укладені декларації, можуть безперешкодно звертатися до поліклініки за новою адресою, а стару будівлю на Озаркевича планують використовувати для інших медичних потреб.

Читайте також: Замість МСЕК. Як в лікарнях Львова тепер працюватимуть експертні команди

Як зазначали раніше, рішення про переїзд було прийняте через те, що будівля на вулиці Озаркевича, 2 не відповідала сучасним вимогам медичних послуг та потребувала значних витрат на ремонт.

Нова локація забезпечила кращу інфраструктуру для пацієнтів, зокрема безбар’єрний доступ до медичних послуг. Переміщення поліклініки відбулося з метою підвищення якості надання медичної допомоги.

Нагадаємо, що детальнішу інформацію про причини переїзду поліклініки можна знайти за посиланням.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Культура
Проєктування Музею Революції Гідності: в 2027 році на Алеї Героїв Небесної Сотні впорядкують меморіальний простір
Нову конструкцію планується виконати з арт-бетону зі збереженням усіх портретів
Hero Image

10:37

Проєктування будівлі Національного музею Революції Гідності орієнтовно триватиме у 2026–2028 роках, а в травні 2027 року на Алеї Героїв Небесної Сотні планують відкрити меморіальну стелу з білого граніту. Про це повідомили у Національному меморіальному комплексі Героїв Небесної Сотні – Музеї Революції Гідності. У Музеї зазначили, що після публікації інформації про громадські слухання отримали чимало запитань від громадян, тому оприлюднили детальні роз’яснення щодо трьох взаємопов’язаних проєктів, які були представлені та підтримані учасниками обговорення...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"