Студент Львівської політехніки створив чат-бот для дітей, який навчає молитися
Проєкт має на меті стати містком між дитиною, батьками та Церквою.
НУ ЛП
НУ ЛП

17 вересня 2025, 19:39

У Львові з’явився унікальний проєкт. 18-річний студент Львівської політехніки Арсен Горобець представив чат-бот «Ангелик у смартфоні». Про це повідомляє РІСУ.

Молодий розробник навчається на факультеті комп’ютерних наук та паралельно створює Telegram-ботів різного спрямування — від ігрових до освітніх. Свою нову роботу він називає поєднанням технічних знань і творчості, адже головне завдання «Ангелика» — не лише навчати, а й дарувати підтримку.

«AngelicBot — це цілий світ. Тут є профілі дітей, ігрова валюта, досягнення, завдання, що відповідають віку: від простих вікторин до написання віршів чи молитов. Також можна поставити запитання священику, а для батьків створено окремий кабінет зі статистикою та дитячими роботами», — пояснює Арсен.

За словами розробника, проєкт має на меті стати містком між дитиною, батьками та Церквою. «У час війни, коли все руйнується, я хотів створити щось, що будує і є безпечним. Якщо хоча б одна дитина щодня відкриватиме «Ангелика» і відчуватиме тепло — значить, усе було недаремно», — наголосив він.

«Ангелик» уже вважається символом того, як Церква може відкривати нові горизонти у цифровому середовищі та знаходити шлях до сердець наймолодших.

Нагадаємо, Єрмак відповів, чому не забороняють Telegram в Україні.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

CityLife
“Звук був, немов приліт ракети”. Хто винен, що у Львові досі падають балкони 
У Львові проблема падінь уламків чи навіть цілих балконів зі старих будинків не зникає. Попри існування вже майже як три роки міської програми співфінансування ремонтів балконів, на “Гарячу лінію міста” перехожі регулярно скаржаться на опалий на пішохідну частину шматок штукатурки чи цілої брили. Подекуди біля старих будинків можна побачити огороджувальну стрічку, що сигналізує про небезпеку згори. Та й навіть на самій площі Ринок, навпроти входу в Ратушу, частина балконів загороджена знизу зеленою сіткою, що вказує на їх небезпечність. Тож “Твоє місто” розбиралось, чому досі проблему з балконами не вдається остаточно вирішити. 
Hero Image

12:17

“Мама впала разом з балконом” 17 травня 2026 року за пів години до опівночі 47-річна львів'янка Олена Котович-Хардал вийшла з своєї квартири на Хорватській, 3, щоб витріпати килимок її собаки. Жінка живе у старій кам'яниці австро-угорської забудови, для якої типові великі внутрішні балкони загального користування.  Квартира Олени на першому поверсі, але заходить вона до неї через внутрішній двір по сходах і невеликий балкон, який ділить з ще однією сусідською квартирою...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"