Зростання вартості проїзду у Львові діятиме вже від сьогодні. Як зміняться ціни
Вартість проїзду зросла на 3-6 гривень.
Громадський транспорт у Львові / Фото: ЛМР
Громадський транспорт у Львові / Фото: ЛМР

16 травня 2026, 08:30

У Львові з 16 травня підвищується вартість проїзду у громадському транспорті. Вартість поїздки готівкою зросте до 30 грн, а при оплаті "ЛеоКарт" – до 23 грн. Відповідне рішення 15 травня ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради.

Відтак, вартість проїзду становитиме:

  • 23 грн – при оплаті через "ЛеоКарт" або додаток (було 17 грн);
  • 11,5 грн – для студентів із "ЛеоКарт" (було 8,5 грн);
  • 26 грн – при оплаті банківською карткою (було 20 грн);
  • 30 грн – при оплаті готівкою (зараз 25 грн).

Також зросте штраф за безквитковий проїзд – до 520 грн.

Читайте також: "Не кожен може собі таке дозволити": львів'яни прокоментували можливе підняття цін на проїзд

У міськраді зазначили, що для пасажирів, які оплачують проїзд "ЛеоКарт" або банківською карткою, і надалі діятиме безкоштовна пересадка протягом 40 хвилин. Вона поширюватиметься на весь громадський транспорт у межах Львівської громади.

Окрім цього, зміниться вартість абонементів:

  • абонемент на 30 днів коштуватиме 1150 грн;
  • студентський абонемент – 575 грн.

Водночас, усі електронні квитки та абонементи, придбані до зміни тарифів, залишаться чинними.

Нагадаємо, що востаннє тарифи піднімали у червні 2025 року. Тоді, як зазначили в міськраді, пальне коштувало близько 45 грн за літр, зараз — понад 90 грн.

Також, сьогодні розпочинається ремонт дороги на вул. Кондукторській. На чотири дні її повністю перекриють для проїзду автомобілями. Більше про це — тут.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

CityLife
У Львові разом з представниками духовенства погасили ювілейну марку до 25-річчя апостольського візиту святого Папи Івана Павла ІІ до України
На марці зображений Івана Павла ІІ, який благословляє народ.
У Львові разом з представниками духовенства погасили ювілейну марку до 25-річчя апостольського візиту святого Папи Івана Павла ІІ до України / фото: ЛМР

27 червня, 21:17

27 червня у Львівській міській раді відбулося урочисте спецпогашення поштової марки, випущеної Укрпоштою з нагоди 25-річчя історичного візиту святого Папи Івана Павла ІІ до Львова. Про це повідомили у пресслужбах Львівської міської ради та Львівської Архиєпархії УГКЦ. Захід відбувся у Львівській міській раді за участі мера Львова Андрія Садового, депутатів та чисельних пр Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, Апостольського Нунція в Україні Вісвальдаса Кульбокаса, єпископа-помічника Львівської архиєпархії владики Володимира, ректора Львівської духовної семінарії Святого Духа о...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"