Із 22 червня до 15 липня у Печерському районі столиці запроваджують часткове обмеження руху транспорту на бульварі Лесі Українки. Про це повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор».
Обмеження діятимуть на ділянці від станції метро «Печерська» до Печерського шляхопроводу. Фахівці Печерського шляхово-експлуатаційного управління (ШЕУ) проводитимуть роботи у денний час — із 8:00 до 20:00. У цей період рух транспорту частково перекриватимуть крайніми лівими смугами в обох напрямках руху.

За інформацією «Київавтодору», дорожні обмеження зумовлені необхідністю облаштування дорожнього огородження на розділювальній смузі. У комунальній корпорації перепрошують за тимчасові незручності та просять водіїв враховувати ці зміни при плануванні своїх маршрутів.





