Львів завершує гідравлічні випробування теплових мереж, готуючись до опалювального сезону. Станом на 22 червня 1045 житлових будинків вже отримує гарячу воду. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Зазначають, що за інформацією ЛМКП "Львівтеплоенерго", гаряче водопостачання після гідравліки вже відновили мешканцям Галицького, Личаківського, Шевченківського районів, усього Сихова та 85% Франківського району.
Нагадаємо, гідравлічні випробування теплових мереж розпочали 11 травня. Спочатку перевіряють мережі Сихівського, Франківського, Шевченківського, частково Личаківського та Галицького районів — магістральні тепломережі від ТЕЦ-1 і ТЦ "Північна".
А від 16 червня гідравлічні випробування розпочали у Залізничному районі та мікрорайоні Рясне. Перевірка трубопроводів теплової мережі триватиме два тижні, до 30 червня.






