Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію на Львівському комунальному автотранспортному підприємстві №1 (АТП №1) і виявили порушень на 5,8 млн грн. Про це повідомили у пресслужбі Західного офісу Держаудитслужби.
Зазначили, що завдяки діям аудиторів фінансові порушення на загальну суму понад 1,4 млн грн були повністю усунуті безпосередньо під час проведення ревізії.
4,4 млн грн втратили внаслідок списання заборгованості двох підприємств.
Аудитори також виявили на АТП №1 незаконні витрати 589,4 тис. грн на оплату праці: окремим працівникам при чинній догані нараховували та виплачували надбавку за високі досягнення в праці. Додали, що під час ревізії ці працівники добровільно повернули отримані кошти.
Крім цього встановили факти подвійної оплати за ремонт автотранспортних засобів іншим суб’єктам господарювання протягом дії гарантійного терміну. Як наслідок, допустили незаконні видатки 382,6 тис. грн. Під час ревізії це порушення повністю усунули.
Також під час ревізії аудитори виявили, що АТП №1 витратило 244,3 тис. грн на ремонт автотранспорту, який відповідно до шляхових листів перебував на маршрутах без підтверджуючих (первинних) документів. Порушення усунули за кошт механіків, які повинні були оформити документи.
Там додали, що після завершення ревізії директору АТП №1 надіслали обов’язкові до виконання вимоги про усунення всіх виявлених порушень. А матеріали ревізії скерували до Львівської обласної прокуратури.






