Працівники хімічної лабораторії комунального підприємства "Адміністративно-технічне управління" провели чергове дослідження якості води на наявність шкідливих речовин у львівських басейнах. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.
Станом на 19 червня проби води взяли у дев'яти басейнах Львова. Зокрема, перевірку провели у басейнах «Дельфін», вул. Трильовського, 12а (басейн 25 м); ГД «ЛОО ФСТ «Динамо», вул. Вітовського, 53; Аквапарк «Пляж», вул. Кн.Ольги, 114 (басейн 50 м); фітнес-комплекс «UNIFORCE», вул. Мельника, 18; оздоровчий центр «Три стихії» (басейни дитячий, 25 м та 50 м), вул. Щирецька, 36 та навчально-спортивна база літніх видів спорту МО України (СКА), вул. Клепарівська, 39а (басейн закритого типу).
Читайте також: У Львові врятували 101-річну жінку після інсульту
За результатами перевірки, перевищень гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин не зафіксували. Зазначили, що всі досліджені показники відповідають встановленим нормам, а вода у перевірених басейнах є безпечною для відвідувачів.
Нагадаємо, що у Львові якість води в басейнах перевіряють кожні два тижні. Проби відбирають у найглибшій та наймілкішій частинах басейнів, після чого в лабораторії досліджують рівень хлору, хлоридів, заліза, амонію, жорсткість та інші показники.




