Сили спеціальних операцій ЗСУ заявили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал у тимчасово окупованому Криму. Про це військові повідомили у соцмережі Threads.
У ніч на 23 червня в Криму повідомляли про атаку безпілотників. Місцеві телеграм-канали писали про пожежу поблизу електропідстанції біля села Миколаївка Совєтського району, а також займання на залізничній станції "Південна" в Керчі.
Читайте також: Повна ізоляція Криму: "Мадяр" планує "відрізати" півострів від Росії
Також, за даними супутникового моніторингу, зафіксували пожежі поблизу Джанкою, у районах розміщення російських військ на Арабатській стрілці та в Сімферополі.
Це вже не перша атака на транспортну інфраструктуру окупованого півострова за останні дні. 21 червня президент України Володимир Зеленський повідомляв про ураження українськими дронами об'єктів по обидва боки Кримського мосту – морської логістичної інфраструктури в Краснодарському краї та нафтобази в Керчі.
До слова, Сили безпілотних систем України планують повну ізоляцію тимчасово окупованого Кримського півострова від Російської Федерації.






