У храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові відкрили фотовиставку "Папа і Сихів", яка зібрала світлини про перебування Папи Римського Івана Павла ІІ на Сихові у червні 2001 року. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Зазначають, що фотографії, які зафіксували пам’ятні миті перебування Папи на Сихові, розмістили на великих мольбертах — аби кожен зміг оглянути ці світлини і пригадати події 25-літньої давнини.
У храмі кажуть, що для багатьох відвідувачів виставка стала нагодою знову пережити події червня 2001 року. А молодь та діти, які не були свідками цих історичних подій, завдяки експозиції можуть побачити та відчути атмосферу зустрічі львів’ян із Папою.
Фотовиставка у храмі триватиме до 29 червня.
Всіх охочих запрошують відвідати фотовиставку, а також помолитися перед іконою святого Івана Павла ІІ з його мощами.
Також у храмі Різдва Пресвятої Богородиці тривають реколекції, які проводить о. Роман Лаба, а 26 червня відбудуться молитовні чування для молоді, які очолить владика Максим Рябуха. Кульмінацією святкувань стане Архиєрейська Божественна Літургія 28 червня об 11:00 на площі перед храмом: її очолить Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.
Нагадаємо, що до 25-річчя візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові підготували майже сотню духовних, освітніх, культурних та молодіжних заходів.






