На Львівщині через укус змії хлопець потрапив у реанімацію
Стан потерпілого — середньої важкості.
Змія вкусила хлопця на Львівщині / фото ілюстративне
Змія вкусила хлопця на Львівщині / фото ілюстративне

сьогодні о 12:58

Вчора ввечері, 23 червня, у місті Сколе Стрийського району на Львівщині до реанімаційного відділення потрапив 22-річний хлопець, якого вкусила змія. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Йдеться, що близько 20:05 надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення КНП "Сколівська центральна лікарня" поступив мешканець с. Горенка Київської області 2004 року народження.

Читайте також: На Львівщині активізувалися змії. Як розпізнати небезпеку та що робити у разі укусу

У м. Сколе його у четвертий палець лівої кисті вкусила змія.

Зазначають, що стан потерпілого — середньої важкості.

Із настанням літнього тепла мешканці Львівщини все частіше вирушають на відпочинок до лісів, парків та на дачі. Проте саме в цей період значно зростає ймовірність зустрічі з плазунами. Як розпізнати небезпеку та що робити у разі укусу розповідаємо за посиланням.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"