Вчора ввечері, 23 червня, у місті Сколе Стрийського району на Львівщині до реанімаційного відділення потрапив 22-річний хлопець, якого вкусила змія. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Йдеться, що близько 20:05 надійшло повідомлення про те, що в реанімаційне відділення КНП "Сколівська центральна лікарня" поступив мешканець с. Горенка Київської області 2004 року народження.
Читайте також: На Львівщині активізувалися змії. Як розпізнати небезпеку та що робити у разі укусу
У м. Сколе його у четвертий палець лівої кисті вкусила змія.
Зазначають, що стан потерпілого — середньої важкості.
Із настанням літнього тепла мешканці Львівщини все частіше вирушають на відпочинок до лісів, парків та на дачі. Проте саме в цей період значно зростає ймовірність зустрічі з плазунами. Як розпізнати небезпеку та що робити у разі укусу розповідаємо за посиланням.






