24 червня у Шевченківському районному суді Львова відбулося чергове засідання у справі Вячеслава Зінченка, проте підозрюваний у вбивстві і сьогодні не готовий був свідчити, попри те, що дебати почалися ще 22 квітня. Про це повідомила донька вбитої Ірини Фаріон Софія Особа, а також депутат Андріан Гутник, який був у суді.
За словами адвокатки Зінченка Лариси Криворучко, яка була присутня онлайн, начальник львівського СІЗО нібито заборонив підозрюваному дзвонити їй, тому вони не узгодили позицію до кінця, але наразі приблизно на 75%.
Читайте також: Обвинувачений у вбивстві Фаріон сказав, що його співкамерник – обвинувачений у вбивстві Парубія. Суди над обома пройшли одночасно
Після того, як будуть відповідні "заходи реагування", каже адвокатка, тоді їм із Зінченком потрібен тиждень, щоб все доопрацювати, і вони будуть готові виступати на дебатах.
Наступне засідання перенесли на 3 липня.
Зазначимо, що попереднє засідання відбулося напередодні, 23 червня, однак тоді адвокатка Зінченка не з'явилася в суді. Перед цим, 15 червня, обвинуваченому пропонували безплатного адвоката, адже Криворучко тимчасово відсторонили від адвокатської практики. Зінченко відмовився, заявивши, що захищатиме його Лариса Криворучко.
Більше про справу вбивства мовознавиці Ірини Фаріон читайте за посиланням.





