Посольство Ізраїлю в Україні висловило стурбованість через події під час акції об'єднання «Братство», що відбулася 21 червня на Майдані Незалежності в Києві. Дипломатичне відомство заявило про використання учасниками заходу нацистської символіки та вітань, закликавши українських правоохоронців до оперативної реакції. Про це йдеться у заяві посольства.
У заяві посольства зазначається: «21 червня на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція об'єднання "Братство". Її учасники вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют».
Дипломати підкреслили, що подібні дії «паплюжать пам'ять мільйонів жертв нацизму». Відомство висловило сподівання, що правоохоронні органи відреагують на цей інцидент відповідно до законодавства України.
Акції в центрі Києва
21 червня у Києві відбувся «Марш рівності» — хода на підтримку прав представників ЛГБТК+ спільноти. Паралельно з цією подією на Майдані Незалежності проходила акція противників «КиївПрайду».





