Мер Львова Андрій Садовий відреагував на слова Ярослава Качинського, лідера польської партії "Право і справедливість", щодо невиплати грошей польській компанії за сміттєпереробний завод, і що, мовляв, присутність Садового на Конференції з відновлення України є "демонстрацією з боку України". Мер заявив, що він вже не в Ґданську і на офіційних заходах Конференції його немає.
Читайте також: Садового в Польщі назвали "бандерівцем", який "не платить польській фірмі"
Садовий сказав, що зараз він у Дюссельдорфі, де завтра разом із мером міста мають підписати угоду про приєднання Дюссельдорфа до мережі UNBROKEN Cities.
Мер заявив, що за всі фактично виконані роботи компанія отримала понад 30 млн євро, а за роботи, які не були виконані, Львів не платив.
Нагадаємо, що лідер польської партії PiS Ярослав Качинський також заявив, що поверне Україні орден Ярослава Мудрого, а мера Львова Андрія Садового "бандерівцем". Факт участі Андрія Садового на конференції він розцінив як "демонстрацію з боку України".
Усі деталі можна прочитати тут.





