У Львові продовжують будівництво нового шляхопроводу на вулиці Ковча, який має сполучити мікрорайон Рясне з іншою частиною міста. Сьогодні, 25 червня, підрядна організація завершила облаштування важливого конструктивного елемента — забетонувала 13-метрову насадку на буронабивних палях. Про це повідомляє ЛМР з посиланням на ЛКП "Львівавтодор".
Наразі на об’єкті кипить робота: будівельники у яскраво-жовтих жилетах працюють біля довгої дерев'яної опалубки, яку заливають свіжим бетоном та розрівнюють його між металевими штирями арматури. Позаду робітників уже височіє стіна з вертикальних металевих паль, що захищають ґрунт від зсуву.

Як пояснюють інженери, коли бетон набере необхідної міцності, на цю насадку встановлять опорні елементи. Саме на них у подальшому монтуватимуть велетенські балки майбутнього моста.
"Це важливий інфраструктурний проєкт для міста, адже це перший шляхопровід, який будують у Львові за останні десятиліття. Працюємо, щоб завершити всі роботи вже цього року", — зазначив директор ЛКП "Львівавтодор" Микола Власюк.
Новий шляхопровід на вулиці Ковча покликаний розвантажити затори та пришвидшити рух транспорту на перевантаженій вулиці Шевченка. Окрім цього, він дозволить нарешті розпочати реконструкцію наявного аварійного моста поруч.
Характеристики майбутнього шляхопроводу:
Смуги руху: 3 смуги для автомобільного транспорту;
Інфраструктура: сучасна вело-пішохідна зона;
Безпека: встановлення світлофорного регулювання.
Читайте також: Вулицю в Личаківському районі частково перекриють: що варто знати львів'янам.
Нагадаємо, загальним підрядником робіт є компанія «Онур». Вони вже повністю завершили підготовчі роботи на будівельному майданчику, укріпили схил шпунтовою огорожею з боку вулиці Шевченка та влаштували 5 масивних буронабивних паль. Усі роботи планують фіналізувати до кінця 2026 року.






