У селі Бірки Яворівського району надзвичайники врятували собаку, який впав у новий недіючий септик на території приватного будівництва. Тварина опинилася у пастці на глибині близько чотирьох метрів. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.
Робітники, які прийшли на будівельний об'єкт, почули жалібне скавуління. Зрозумівши, що самотужки дістати пса з чотириметрової глибини не вдасться, чоловіки викликали фахівців ДСНС із селища Брюховичі.
"Поки чекали на допомогу, небайдужі робітники спустили на мотузці відро з водою, щоб знесилений чотирилапий міг втамувати спрагу", — зазначають у ДСНС.
Надзвичайники, які прибули на місце, діяли за чітким планом:
За допомогою штурмової драбини один із рятувальників спустився на дно септика.
Тварину обережно зафіксували пожежним рукавом, аби безпечно та без травм підняти на поверхню.
На щастя, внаслідок падіння пес не постраждав. Уже за кілька хвилин після початку рятувальної операції він був на волі. Робітники будівництва зустріли чотирилапого не лише ласкою, а й смаколиками, які підготували заздалегідь.
Читайте також: На Львівщині обвалилось лелече гніздо: птахів врятували, але одному загрожує ампутація лапки.
Нагадаємо, минулого тижня поблизу Трускавця надзвичайники врятували собаку, який впав у канаву. Врятованого чотирилапого передали до притулку "Мокрий Ніс".





