26 червня під час обміну військовополоненими 160 на 160 за попередньої інформацією повернулися п'ятеро захисників із Львівщини. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Як повідомив Володимир Зеленський, усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці ЗСУ, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.





