З полону повернулися п'ятеро жителів Львівщини
Сьогодні з полону повернулося 160 захисників.
26 червня відбувся обмін військовополоненими / Фото: ОП
26 червня відбувся обмін військовополоненими / Фото: ОП

26 червня, 16:25

26 червня під час обміну військовополоненими 160 на 160 за попередньої інформацією повернулися п'ятеро захисників із Львівщини. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

"За попередньою інформацією, серед звільнених воїнів, яких сьогодні визволили з полону, є п'ятеро жителів Львівщини".

Як повідомив Володимир Зеленський, усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці ЗСУ, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66. 



Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"