До бюджету Львівської громади надійшло понад 13,1 млн грн пайових внесків, які забудовники сплатили після укладення мирових угод із міською радою. Завдяки цьому вдалося уникнути тривалих судових процесів та забезпечити надходження коштів на розвиток міської інфраструктури. Про це повідомили на сторінці юридичного департаменту ЛМР.
Йдеться про кошти пайової участі, які компанії мали сплатити громаді на розвиток міської інфраструктури. Адже, до 2021 року законодавство зобов'язувало забудовників сплачувати пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту. Розмір внеску залежав від типу об'єкта, а кошти потрібно було перерахувати ще до введення будівлі в експлуатацію. Частина компаній цього не зробила, тому Львівська міська рада звертається до суду, щоб повернути належні громаді кошти.
Пайову участь сплатили:
- ТзОВ «Преміум-Буд» – 1 млн 776 тис. грн;
- ТзОВ «Провесінь Ю.М.М.» – 634 тис. грн;
- ТзОВ «Пента Л» – 5 млн 105 тис. грн;
- ТзОВ «Інвестиційна компанія "Орієнтир"» – 2 млн 44 тис. грн;
- ТзОВ «Вашингтон Девелопмент» – 2 млн 214 тис. грн;
- ТзОВ «К17» та ТзОВ «Будівельна компанія "Глобус-К"» – 1 млн 366 тис. грн.
Нагадаємо що, раніше суд зобов'язав знести масштабний самобуд біля Стрийського парку, який звели замість запроєктованої підпірної стіни. Йдеться про триповерхову будівлю, зведену з порушенням містобудівних умов.





