"last dance" у боксі: Усик заявив, що відмовляється від усіх поясів
Олександр Усик /фото: Getty Images
Олександр Усик /фото: Getty Images

сьогодні о 21:45

39-річний український боксер, абсолютний чемпіон світу у надважкій ваговій категорії (WBC, WBA та IBF) Олександр Усик ухвалив рішення відмовитись від усіх своїх чемпіонських поясів. Про це спортсмен повідомив у фейсбук сторінці.

Однак, наголосив, що поки не збирається завершувати свою кар'єру та готується до ще одного бою.

"Сьогодні гарний день для того, щоби сказати, що я вирішив залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоби хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували. Я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що у мене є "last dance". Хочу всім подякувати, з повагою ставлюся до всіх організацій, та сказати: далі більше", – заявив Усик.

Читайте також: Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх вперше за 5 років виступить на літньому Чемпіонаті України у Львові

Нагадаємо що, пояс WBA Олександр Усик завоював після перемоги над Ентоні Джошуа у вересні 2021 року. У травні 2024-го, здолавши Тайсона Ф'юрі, українець став першим абсолютним чемпіоном світу в надважкій вазі в епоху чотирьох основних титулів і здобув пояс WBC. Пояс IBF Усик повернув після перемоги над Даніелем Дюбуа.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"