Через спеку водіїв великогабаритного транспорту просять не в’їжджати до Львова вдень
Водії можуть перечекати спеку на майданчиках для відстою.
Вантажівка / фото: Getty Images
Вантажівка / фото: Getty Images

сьогодні о 16:02

У зв’язку з підвищенням температури повітря понад +28°C у Львові знову діють тимчасові обмеження на рух великогабаритного та великовагового транспорту. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Зазначають, що такі заходи запроваджують відповідно до вимог чинного законодавства, щоб запобігти пошкодженню дорожнього покриття, яке у спеку стає більш вразливим до значних навантажень.

Тож водіїв транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь понад 7 тонн просять не в’їжджати до міста з 10:00 до 22:00.

Вони можуть перечекати спеку на майданчиках для відстою на в’їздах до Львова та планувати перевезення у вечірній, нічний або ранковий час.

"У спекотну погоду асфальтобетонне покриття стає більш пластичним, а рух важкого транспорту може призводити до його деформації. Просимо перевізників поставитися до цих обмежень з розумінням та, за можливості, утриматися від в’їзду до міста у денний час. Це допоможе зберегти дорожню інфраструктуру в належному стані", — пояснюють у департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

У ЛМР додали, що на в’їздах до Львова дотримання встановлених обмежень контролюють працівники патрульної поліції та Укртрансбезпеки.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"