У зв’язку з підвищенням температури повітря понад +28°C у Львові знову діють тимчасові обмеження на рух великогабаритного та великовагового транспорту. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Зазначають, що такі заходи запроваджують відповідно до вимог чинного законодавства, щоб запобігти пошкодженню дорожнього покриття, яке у спеку стає більш вразливим до значних навантажень.
Тож водіїв транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь понад 7 тонн просять не в’їжджати до міста з 10:00 до 22:00.
Вони можуть перечекати спеку на майданчиках для відстою на в’їздах до Львова та планувати перевезення у вечірній, нічний або ранковий час.
У ЛМР додали, що на в’їздах до Львова дотримання встановлених обмежень контролюють працівники патрульної поліції та Укртрансбезпеки.






