На вул. Стрийській на відрізку від просп. Івана Павла ІІ до вул. Вернадського — з непарної сторони у напрямку в'їзду у місто — завершили суцільне асфальтування і вже відкрили цю ділянку для проїзду транспорту. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Відтак тролейбус № 22, автобусні маршрути і приватний транспорт вже їздять цим відрізком дороги.
Натомість тролейбуси № 23 і № 25 повернуться на звичні маршрути вже від завтра, 28 червня.
Читайте також: Ускладнення руху на Личаківській при в'їзді у Львів: водіїв просять обирати інший маршрут
Нагадаємо, ремонт вул. Стрийської на ділянці від вул. Наукової / просп. Святого Івана Павла ІІ до межі міста виконують поетапно.






