В Україні хочуть скасувати книги відгуків та пропозицій
На думку Мінекономрозвитку, Книга відгуків та пропозицій є застарілим та неефективним для споживачів інструментом. У країнах Європейського Союзу її не використовують.
Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ

25 вересня 2018, 20:32

Мінекономрозвитку планує скасувати книги відгуків та пропозицій, оскільки вважають їх не дієвим засобом захисту прав споживачів, повідомляє прес-служба відомства.

Читайте також: В Україні запустять безкоштовний юридичний Telegram-бот

«Книга відгуків та пропозицій не є дієвим інструментом для захисту прав та вводить споживачів в оману. Споживачі сподіваються, що їхні записи можуть сприяти відновленню порушених прав, але на практиці це не працює, адже власники бізнесу часто не перевіряють книгу», – йдеться у повідомленні.

У Мінекономрозвитку зазначають, що після прийняття ЗУ «Про звернення громадян» доцільніше спрямовувати особисті електронні чи письмові звернення бізнесу, на які компанії зобов’язані відповідати у встановлений законодавством термін.

Іншим недоліком Книги відгуків та пропозицій є те, що громадяни мають вказувати свої персональні дані (адресу, номер телефону, інше). Оскільки доступ до цього інструменту має кожен, персональні дані можуть бути використані недобросовісним бізнесом чи шахраями.

Читайте також: В Україні запрацював електронний чек

Загалом, на думку відомства, Книга відгуків та пропозицій є застарілим та неефективним для споживачів інструментом. У країнах Європейського Союзу її не використовують, а бізнес має надавати перевагу іншим каналам, таким як електронні звернення та гарячі телефонні лінії.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Транспорт та Інфраструктура
Чи будуть нові правила в київській підземці після скарг на намети. Відповідь метро
"Київський метрополітен" закликає жителів утриматися від використання великих туристичних наметів на платформах під час повітряних тривог, оскільки габаритні речі заважають роботі екстрених служб і створюють небезпеку для тисяч інших людей.
Фото: КМДА

17:00

Під час останнього масованого обстрілу Києва підземні станції прийняли рекордну кількість громадян за останні роки — понад 41 тисячу осіб одночасно, через що у соцмережах спалахнули дискусії: в інтернеті масово скаржаться на містян, які розгортають посеред платформ величезні намети на кілька метрів і розкладають надувні матраци, змушуючи інших відвідувачів із дітьми та домашніми тваринами годинами стояти на проходах чи біля колій. У коментарі "Твоєму місту"  представниця КП "Київський метрополітен" повідомила, що містян просять намети замінити на спальники чи каремати. Рекордна кількість людей та скандали в соцмережах Останні нічні атаки на столицю продемонстрували критичне навантаження на підземну інфраструктуру...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"