В якій кав’ярні Львова найкращий сервіс?


Любите пити каву у львівських кав’ярнях? Знаєте, де цей ароматний напій готують смачно? А які з кав’ярень Львова, на вашу думку, можуть похвалитись бездоганним сервісом. Tvoemisto.tv пропонує розпочати голосування за кав’ярню Львова з найкращим сервісом. Ми пропонуємо на вибір 15 закладів. В основі підбірки – кав’ярні, які брали участь в останньому святі «На каву до Львова», а також декілька популярних львівських закладів, без яких, на нашу думку, не зміг би обійтися жодний рейтинг.


У світі ставлення до «сервісу» в закладах харчування є надзвичайно вимогливим. Вас повинні не просто швидко обслужити, а й якісно – надати консультацію з приводу будь-якої страви чи напою в меню, правильно їх подати, створити відповідну атмосферу для кожного гостя. А якщо ви ще й постійний клієнт, офіціанти повинні пам’ятати, що ви зазвичай замовляєте. Таких нюансів є десятки, і відсутність кожного з них може зіпсувати враження.


Отож, голосуйте за ваше улюблене місце, оцінюйте сервіс, фішки закладу та гостинність персоналу. А також розповідайте про те, що б ви хотіли покращити чи чого вам бракує у тому чи іншому місці. Про кав’ярні, які наберуть найбільшу кількість голосів, згодом ми розповімо Вам трохи більше.  +
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!