Політична реклама

Літр бензину "А-95" подорожчав на 10 копійок, але це ще не максимум, - експерт

479 0
Внаслідок повернення до підвищених ставок акцизного збору на нафтопродукти в Україні прогнозовано піднялись ціни на бензин та дизпаливо. Втім поки що подорожчання не таке істотне, як очікувалось, - повідомив «Твоє місто» експерт Олесь Пограничний.

"Старі акцизи мали би спричинити подорожчання на 50 копійок на бензин «А-95»,  на 20 копійок – на дизпаливо. Але реально минулого тижня ціни піднялись на 10 копійок по 95-ому, і на 4 копійки по дизелю», - пояснив фахівець. 

За словами О. Пограничного, така різниця виникла через амортизацію ціни, а саме, - через зниження світових цін на нафту. Власне, саме через це після короткотривалого подорожчання дизпаливо повернулось на попередню ціну, тобто подешевшало на 4 копійки.

«Чому акцизи набрали дії 1 вересня, а ціни піднялись тільки зараз? Тому, що тільки тепер закінчилися запаси дешевого пального, закупленого до початку осені», - пояснив Олесь Пограничний.

Якими будуть ціни на бензин далі експерт прогнозувати не береться. Усе, за його словами, залежитиме від світових цін на нафту. 

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар