Микола Княжицький остаточно переміг у 116-му окрузі у Львові

1653 0
На другому місці опинилася Марта Романяк від «Голосу».
Фото: nfront.org.ua

Фото: nfront.org.ua

Центрвиборчокм порахував 100% протоколів у 116-му виборчому окрузі, який охоплює Залізничний і частину Шевченківського району Львова. 23,05% виборців проголосували за чинного нардепа Миколу Княжицького, який балотувався від «Європейської солідарності».

Читайте також: Хто з мажоритарників перемагає у Львові. Динамічна інфографіка

Із різницею у три відсотки йому програла Марта Романяк, яку на цьому окрузі висував «Голос». Також на цьому окрузі балотувалися кандидат від «Слуги Народу» Ростислав Мельник, Валерій Веремчук від «Громадянської позиції», Ірина Фаріон від «Свободи», самовисуванець Ігор Зінкевич та нардепка від «Самопомочі» Ірина Подоляк.

Читайте також: Хто перемагає на округах Львівщини. Інфографіка

Додамо, що e попередньому скликанні ВРУ Микола Княжицький був депутатом від ВО «Батьківщина». Він двічі проходив у парламент за партійними списками. Він також балотувався до ВРУ у 2002 році на 117-му окрузі у Львові — як безпартійний самовисуванець, але програв. Він звернувся до суду — і знову програв. У 2006 році його обрали членом президії політради партії «Трудова Україна» Сергія Тігіпка.

Він працював журналістом з 1989 року. Наприкінці 90-х був президентом СТБ. До 2002 року був членом Нацради з питань телебачення та радіомовлення. У 2002-2007 роках був співвласником компанії «Медіадім», до складу якої входили «Тоніс» і «Газета24». У 2008 став головним директором телеканалу ТВі, де також був і ведучим.

У 2013 році Микола Княжицький потрапив у перелік ворогів преси за версією Інституту масової інформації та Незалежної медіа-профспілки України. Тоді йому закидали знищення репутації ТВі.

Під час цієї каденції у ВРУ Микола Княжицький став ініціатором законопроекту, що, серед іншого, передбачав створення Інституту книги. Також долучився до створення квот на українському телебаченні. Як голова комітету з питань культури і духовності працював над Законом про мову, був одним з ідеологів та ініціаторів його ухвалення. А разом з тим — підписав подання до КСУ, на підставі якого скасовано закон про незаконне збагачення. Із законотворчою діяльністю Миколи Княжицького можна ознайомитись на сайті ВРУ.

Читайте також: ЦВК порахувала майже 95% голосів. «Батьківщина» випереджає «ЄС»

За 2018 рік Микола Княжицький разом з дружиною задекларували дві квартири у Києві, житловий будинок у Верховинському районі — у Верхньому Ясенові, і земельну ділянку там же. Окрім того, Микола Княжицький володіє нежитловими приміщеннями — 159 кв. м, та орендує нежитлові приміщення. Сім’я Княжицьких безоплатно користується будинком в Броварському районі Київщини, що належить Надії Княжицькій. У 2018 році Микола Княжицький став власником ще однієї квартири в Києві, а його дружина — будинку у Верхньому Ясенові і кількома тисячами квадратних метрів землі там же. Сім’я має автівки 2014, 2016, 2017 і 2018 року випуску, володіє акціями медіакомпаній, торговими марками. На рахунках у них — 1,6 млн грн та понад 1,1 млн доларів.

...

Читайте також: