На залізничному вокзалі Львова можуть відкрити міжнародний пункт контролю

1742 0
новий пункт контролю дозволить врегулювати організацію постійного прикордонного та митного контролів, що в майбутньому дозволить запустити нові поїзди до країн ЄС.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

Міністерство інфраструктури ініціює відкриття міжнародного пункту контролю на львівському залізничному вокзалі Львів. Про це повідомив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Читайте також: Із Праги до Мостиськ планують запустити прямий поїзд

«10 вересня комісія за участі представників Мінінфраструктури, Державної фіскальної служби, Адміністрації Держприкордонслужби, Львівської ОДА та АТ "Укрзалізниця" перевірила готовність відкриття пункту контролю через державний кордон на території залізничного вокзалу станції "Львів". За результатами перевірки, комісія дійшла до висновку, ініціювати перед Кабінетом Міністрів можливість відкриття міжнародного пункту контролю на території львівського залізничного вокзалу», — сказав Юрій Лавренюк.

За його словами, новий пункт контролю дозволить врегулювати організацію постійного прикордонного та митного контролів, що в майбутньому допоможуть запустити нові поїзди до країн ЄС.

Читайте також: Пасажири Інтерсіті зможуть замовити харчування зазделегідь

Додамо, що з грудня 2016 року в поїздах «Інтерсіті+» митний контроль проводять під час руху між станціями «Львів» та «Мостиська-2». А торік міжнародного пункту контролю організували на залізничному вокзалі в Києві.