дискусійна платформа Львів відкритий для світу, та чи Львів відкритий для львів

Львів відкритий для світу, та чи Львів відкритий для львів'ян?

Львів привабливий для туристів та інвесторів, має позитивний імідж міста, яке швидко та активно розвивається. Та чи впливає успішний бренд на розвиток культури та рівень життя кожного львів’янина? Про це та інше говоритимуть 11 травня під час зустрічі, організованій дискусійною платформоюTvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Основні питання дискусії:

1. Обговорення іміджу Львова як відкритого для інвестицій та туризму міста; основні досягнення та перспективи.

2. Як впливає успішний бренд міста на добробут та комфорт кожного львів'янина?

Коли?

11 травня,15:00

Серед учасників дискусії - львовознавці, підприємці та бізнес-експерти, іноземні інвестори, що працюють у Львові, представники управління туризму ЛМР та управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, депутати ЛМР, представники Європейської Бізнес Асоціації, інтелектуали та активні львів’яни.

Також усі бажаючі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  11 травня о 15:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/

Контактна особа: Оксана Матійків, тел. 0677348028.

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

Detroit чи Silicon Valley? Яким ми хочемо бачити Львів

Під час дискусії, що відбулася 11 травня, підприємці, бізнес-консультанти, службовці міської ради та публічні інтелектуали обговорювали, які наслідки має успішно реалізований образ Львова як відкритого для інвестицій та туризму міста для добробуту і комфорту львів'ян.

На Tvoemisto.tv стартувала трансляція розмови про імідж та бренд Львова

Сьогодні, 11 травня, у Львові проходить дискусійна зустріч, на якій обговорять наскільки Львів привабливий для туристів та інвесторів та чи впливає успішний бренд на розвиток культури та рівень життя кожного львів’янина? На Tvoemisto.tv вже стартувала трансляція розмови .

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!