дискусійна платформа Навіщо львів’янам статут міста?

Навіщо львів’янам статут міста?

Які основні положення статуту територіальної громади Львова? Як статут міста допоможе львів’янам впливати на прийняття важливих рішень? Про це та інше говоритимуть 31 травня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з управлінням "Секретаріат ради" ЛМР.

Основні питання дискусії: непоінформованість жителів Львова про статут міста; основні зміни до статуту, який не оновлювався вже більше 10 років.

Коли?

3 червня, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть учасники робочої групи для підготовки Статуту територіальної громади м. Львова: депутати ЛМР, юристи, правозахисники, громадські діячі та активні львів’яни.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  3 червня о 12:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

Навіщо львів

Що таке статут міста? Яку користь він може приносити мешканцям? Які головні недоліки чинного статуту та що треба зробити, аби його удосконалити? Як львів’яни можуть долучитися до цього процесу? На ці та багато інших питань шукали відповіді під час зустрічі «Навіщо львів’янам статут міста?», організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з управлінням «Секретаріат ради» ЛМР. Пропонуємо найцікавіші тези.

Львів

Нині Львів користується Статутом міста, який ухвалили ще у 2002 році. Оскільки у ньому немає жодних позицій стосовно подання електронних петицій та інших актуальних елементів місцевого самоврядування, то у міськраді вирішили створити робочу групу для підготовки оновленого Статуту територіальної громади Львова.

Завтра у Львові говоритимуть про новий Статут міста. Де подивитися?

Завтра, 31 травня, під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv "Твоє місто Львів" спільно з управлінням "Секретаріат ради" ЛМР, говоритимуть про те, які основні положення статуту територіальної громади Львова та як статут міста допоможе львів’янам впливати на прийняття важливих рішень.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!