дискусійна платформа Безпека в місті: як змінила Львів нова поліція?

Безпека в місті: як змінила Львів нова поліція?

Чи налагодилася комунікація між поліцією та міліцією? Чи стане  Львів ще безпечнішим містом? Про це говоритимуть 10 червня  під час зустрічі, організованій  дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Головні питання дискусії – чи вплинула нова поліція на зменшення хуліганства, крадіжок в місті, тощо; чи налагодилася комунікація між поліцією та міліцією; чи стане  Львів ще безпечнішим містом (збільшення камер спостереження, патрулювання, тощо).

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем з питань безпеки в місті.

Коли?

10 червня, 11:00

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

 

Львів’яни стали частіше звертатись до поліції. Деталі

Минулоріч за п’ять місяців у Львові було скоєно 4 246 крадіжок, натомість за п’ять місяців цього року - 5 113. Практично їх кількість збільшилась на 20%. Про це повідомив начальник управління інформаційного забезпечення та оперативного реагування ГУ НП у Львівській області Юрій Гладун під час дискусії «Безпека у місті. Як змінила Львів нова поліція», яка відбулась у п’ятницю, 10 червня.

«Учорашні заходи задля забезпечення безпеки біля міськради були неефективними», - експерти

Сьогодні, 10 травня, на Tvoemisto.tv стартувала дискусія з приводу того, якою повинна бути безпека міста та хто повинен її забезпечувати. Пропонуємо доповіді спікерів, представників "Муніципальної дружини", депутатів та громадських організацій з приводу вчорашніх події біля міськради та їх наслідки для Львова.

У Львові після сутичок змінять регламент проведення засідань сесії міськради

Після сутичок, що трапилася у Львові біля міської ради у четвер, 9 травня, влада міста вирішила дещо змінити регламент проведення засідань сесій ЛМР. Про це повідомив керівник Муніципальної дружини та радник міського голови з питань нацбезпеки Юрій Діль під час дискусії, організованої міською дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Завтра у Львові говоритимуть про безпеку в місті. Де подивитись?

Чи стало львів*янам безпечніше після реформи правоохоронних органів? Які виклики стоять перед поліцією зараз? Про це говоритимуть 10 червня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів». Пряму трансляцію дискусійної розмови можна буде подивитися онлайн на Tvoemisto.tv.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!