дискусійна платформа Громадський транспорт у Львові: швидкі та довгі рішення

Громадський транспорт у Львові: швидкі та довгі рішення

Як врегулювати ситуацію з громадським транспортом у Львові? Коли запрацює система електронного квитка в місті та скільки триватиме цей процес? Як покращити функціонування громадського транспорту у Львові? Про це та інше говоритимуть 9 вересня під час зустрічі, організованій  дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» .

Коли?

9 вересня,12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть учасники представники управління транспорту та зв’язку ЛМР, представники перевізників та профспілки перевізників, депутати та громадські активісти.

Також усі бажаючі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  9  вересня о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/

Скільки коштуватиме проїзд після запровадження е-квитка у Львові

Невдовзі Львів отримає кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на запровадження у місті електронного квитка. Про те, скільки коштуватиме одноразовий проїзд та якими будуть різновиди довгострокових транспортних карток, говорили під час дискусії «Громадський транспорт у Львові: швидкі та довгі рішення», організованій проектом Tvoemisto.tv "Платформа консенсусу" за підтримки міжнародного фонду "Відродження".

Е-квиток у Львові: на що підуть гроші, які місто позичає в ЄБРР

Невдовзі Львів отримає кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на запровадження у місті електронного квитка. Про умови цієї позики та на що конкретно підуть гроші говорили під час дискусії «Громадський транспорт у Львові: швидкі та довгі рішення».

Сьогодні у Львові шукатимуть швидкі та довгі рішення транспортних проблем

Трансляція дискусії «Громадський транспорт у Львові: швидкі та довгі рішення» наживо розпочнеться 9 вересня о 12:00 на Tvoemisto.tv.

У Львові створюють відділ для запровадження електронного квитка

Ідею запровадження електронного квитка у Львові обговорюють ще з 2011 року, відколи місто вирішило реформувати систему громадського транспорту. Проте, упродовж тривалого часу конкретних зрушень практично не було. Цьогоріч місто знову повернулося до цієї теми, визначивши ЛКП «Львівавтодор» підприємством, яке займатиметься втіленням е-квитка. Журналісти Tvoemisto.tv поспілкувалися з фахівцями «Львівавтодору» й дізналися, на якій стадії реалізації цей проект, коли львів’янам чекати на електронний квиток та скільки коштуватиме проїзд.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!