дискусійна платформа Яких авіасполучень бракує Львову сьогодні? Аналіз ситуації та можливі рішення

Яких авіасполучень бракує Львову сьогодні? Аналіз ситуації та можливі рішення

Чому сьогодні так мало прямих рейсів зі Львова? Чим аеропорт Львова відрізняється від аеропортів сусідньої Республіки Польща? Як розвиватиметься авіасполучення Львова та інфраструктура аеропорту найближчим часом? Про це та інше говоритимуть 27 січня під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Коли?

27 січня, 11:30

Основною аудиторією учасників дискусії будуть:директорка Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська, соціально-відповідальний бізнес, туроператори, експерти, представники ІТ-кластеру.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться о 11:30 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

Львівський аеропорт іде на зліт. Як місту залучити авіакомпанії

Як Львів домовляється з лоукостерами, чи готова інфраструктура міста до приходу Ryanair, як розвиватимуть діловий туризм, чому важливими є дослідження пасажиропотоку та як львівські підприємці можуть долучитися до залучення нових авіакомпаній, – про це говорили під час дискусії «Яких авіасполучень бракує Львову сьогодні? Аналіз ситуації та можливі рішення», організованою дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Сьогодні у Львові говоритимуть про розвиток інфраструктури аеропорту. Де подивитися

27 січня у Львові відбудеться дискусійна зустріч «Яких авіасполучень бракує Львову сьогодні? Аналіз ситуації та можливі рішення» за участі Тетяни Романовської, директорки Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, експертів та бізнесу.

Wizz Air може запустити рейси зі Львова до міст Німеччини та Італії

Якщо авіарейс зі Львова до Вроцлава буде успішним, лоукостер Wizz Air відкриє наступні до міст Німеччини та Італії.

США та лоукостери. Директорка Львівського аеропорту поділилася стратегією

Як Львів домовляється з авіакомпаніями, які лоукостери мають прийти після Wizz Air та які нові маршрути планують запровадити найближчим часом, – розповіла Тетяна Романовська, директорка Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, під час дискусії «Яких авіасполучень бракує Львову сьогодні? Аналіз ситуації та можливі рішення».

Завтра у Львові говоритимуть про те, яких авіасполучень бракує місту. Де подивитись?

Завтра у Львові відбудеться дискусійна зустріч «Яких авіасполучень бракує Львову сьогодні? Аналіз ситуації та можливі рішення» за участі Тетяни Романовської, директорки Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, експертів та бізнесу.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!