дискусійна платформа Проблемні забудови у Львові. Наслідки для громади і пошук можливих рішень

Проблемні забудови у Львові. Наслідки для громади і пошук можливих рішень

Як вирішити ситуацію з проблемними забудовами у Львові? Які основні кроки влади та громади повинні бути розроблені? Про це та інше говоритимуть 16 лютого під час  зустрічі в рамках проекту Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Коли?

22 лютого, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління архітектури та урбаністики ЛМР, управління охорони історичного середовища ЛМР, депутати ЛМР, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю, представники будівельних компаній у Львові, ОСББ, юристи.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Трансляція наживо розпочнеться о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Забудовникам-порушникам у Львові виписали штрафи на понад 7 мільйонів гривень

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБІ) за десять місяців роботи оштрафувала забудовників на 7,5 мільйона гривень.

Скандальні та успішні забудови Львова пропонують зібрати на єдиному сайті

У Львові пропонують створити та наповнювати спеціальний онлайн-реєстр скандальних та законних забудов.

Сьогодні у у Львові говоритимуть про проблемні забудови. Де подивитись

22 лютого о 12:00 розпочнеться дискусія "Проблемні забудови у Львові. Наслідки для громади та можливі рішення", організована проектом Tvoemisto.tv "Платформа консенсусу" за підтримки міжнародного фонду "Відродження".

Чи знесуть у Львові хоч одну новобудову?

Непрозорий генплан, відсутність діалогу, корупція в місцевій владі та в судах – головні причини девелоперського свавілля у Львові. Та чи знесуть у Львові хоч одну новобудову?

Завтра у Львові говоритимуть про проблемні забудови. Де подивитись

Завтра о 12:00 розпочнеться дискусія "Проблемні забудови у Львові. Наслідки для громади та можливі рішення", організована проектом Tvoemisto.tv "Платформа консенсусу" за підтримки міжнародного фонду "Відродження".

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!