дискусійна платформа Що з європейського досвіду використовує Львів при забудові міста?

Що з європейського досвіду використовує Львів при забудові міста?

Яким ми зможемо побачити Львів через 50 років? Які європейські ініціативи з планування розвитку забудови міста будуть чи вже запроваджені у Львові? Про це йтиметься на бізнес-сніданку, який організований юридичною компанією «Ейч.Ді.Партнерз» та дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Креативний квартал, майбутній індустріальний парк, різноманітні коворкінги та нові заводи з європейським капіталом, - все це активно запроваджується у Львові та його околицях. Та які плюси та переваги принесе це безпосередньо львів’янам? Про це ви можете послухати вже в середу, 17 лютого, під час бізнес-сніданку, участь в якому візьмуть головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, забудовники, а також міжнародні експерти з питань забудов.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 17 лютого  о 9:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Довідка

Бізнес-сніданок про європейський досвід у плануванні розвитку забудови міста проводиться юридичною компанією «HD Partners» («Ейч.Ді.Партнерз») та  Tvoemisto.tv. Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" реалізовується за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

Медіа-партнер заходу - радіо "Львівська хвиля".

Як забудовувати Львів по-європейськи. 4 тези від головного архітектора міста

Як Львів використовує європейський досвід у плануванні забудови міста? Яких результатів вже вдалося досягти та як забудовуватиметься Львів у майбутньому? Про це розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський під час дискусії «Що з європейського досвіду використовує Львів при забудові міста?», яку організовували дискусійна платформа «Твоє місто Львів» та юридична компанія Ейч.Ді.Партнерз.

У Львові побудують конгрес-центр на 800 місць. Візуалізація

Невдовзі у Львові зведуть новий бізнес-центр, частину якого віддадуть під великий конференц-центр, що зможе одночасно приймати до 800 осіб. Журналісти Tvoemisto.tv дізналися, де він буде розміщений та коли очікувати його відкриття.

На Tvoemisto.tv стартувала трансляція сніданку з головним архітектором міста

Нині, 17 лютого, на бізнес-сніданку, який організовує юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» спільно із дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів», шукатимуть відповіді на питання, яким ми зможемо побачити Львів через 50 років та які європейські ініціативи з планування розвитку забудови міста будуть чи вже запроваджені у Львові?

У Львові говоритимуть про європейський досвід містобудування. Де подивитися?

У середу, 17 лютого, на бізнес-сніданку, який організовує юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» спільно із дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів». На зустрічі шукатимуть відповіді на питання, яким ми зможемо побачити Львів через 50 років та які європейські ініціативи з планування розвитку забудови міста будуть чи вже запроваджені у Львові?

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!