дискусійна платформа Що зміниться у Львові для людей з інвалідністю?

Що зміниться у Львові для людей з інвалідністю?

Що саме слід змінити у Львові, щоб місто стало комфортним для людей з особливими потребами? Про це говоритимуть 25 березня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів». Це вже восьма зустріч міської дискусійної платформи.

Головні питання дискусії – проблеми у сприйнятті людей з інвалідністю, інфраструктурна пристосованість міста до людей з особливими потребами, проблеми освіти для мешканців з особливим потребами, проблеми працевлаштування неповносправних осіб та інше.

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем серед людей з особливими потребами.

Коли?

25 березня, 13:00

Серед учасників дискусії будуть громадські активісти, люди з особливими потребами, представники духовного центру «Емаус», благодійна організація «Карітас-Львів УГКЦ», навчально-реабілітаційний центр «Джерело», представники профільних комісій ЛМР, члени депутатських груп. 

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  25 березня  на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

Чого бракує людям з інвалідністю у Львові? 7 ідей та пропозицій

Не можливо збагнути проблеми людей з особливими потребами, якщо не зіткнувся з тим особисто. Так вважають учасники дискусії, організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів», на тему: «Що зміниться для людей з інвалідністю». В рамках зустрічі, що відбулась у четвер, 25 березня, її учасники обговорили чому варто викорінити слово «інвалід» з лексикону українців. Навіщо учасникам АТО перебирати досвід Австрії та які кроки робить Львів для того, щоб місто стало доступнішим для людей з особливими потребами.

У Львові може запрацювати спеціальний банкомат для незрячих

У Львові проживає 1300 людей з глибокими вадами зору дорослого віку. Для сліпонароджених та незрячих людей проблеми із банківською системою – справа вже звична. Для багатьох із них можливість без сторонньої допомоги здійснювати грошові операції в банкоматах є мрією. Таку думку висловила Оксана Потимко, виконавчий директор ЛОО «Українська спілка інвалідів – УСІ», під час дискусійної зустрічі «Що зміниться у Львові для людей з інвалідністю», організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів». Журналісти Tvoemisto.tv вирішили дізнатись, наскільки можливо встановити банкомати з озвученням для незрячих людей у Львові.

Сьогодні у Львові обговорять проблеми людей з інвалідністю. Де подивитися?

Сьогодні, 25 березня, у Львові під час зустрічі, організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів», говоритимуть про те, що саме слід змінити у Львові, щоб місто стало комфортним для людей з особливими потребами. Пряму трансляцію дискусійної розмови можна буде подивитися онлайн на Tvoemisto.tv.

Завтра у Львові говоритимуть про те, що зміниться в місті для людей з інвалідністю

Що саме слід змінити у Львові, щоб місто стало комфортним для людей з особливими потребами? Про це говоритимуть завтра під час зустрічі, організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів». Це вже восьма зустріч міської дискусійної платформи.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!