На правах реклами

«За пів години від дзвінка вже був на прийомі». Які знижки NOVO надає бійцям на МРТ і КТ

5663 0
Військовослужбовці, які у встановленому законом порядку отримали статус учасника бойових дій, можуть пройти МРТ, КТ-діагностику, низку інших обстежень і отримати консультації у Центрі медичних інновацій NOVO з 50% знижкою. Цією пропозицією за місяць скористалося близько двох десятків воїнів.

Із 1 вересня у Центрі медичних інновацій NOVO впровадили програму для учасників бойових дій. Тепер вони мають змогу зробити тут МРТ і КТ-діагностику та низку інших обстежень зі знижкою 50%. За місяць нею скористалися вже 18 військовослужбовців, пройшовши 26 обстежень. Серед них Юрій Кішай із позивним «Малюк» – 24-річний випускник Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, офіцер Збройних сил України, влітку був поранений під час бойових дій на Луганщині. 

Із якою проблемою ви звернулися в Центр медичних інновацій NOVO?

Після осколкового вогнепального поранення, яке отримав у Луганській області. Мені тут робили МРТ (магнітно-резонансна томографія – Ред.) колінного суглоба і стегна. Відчував біль у спині, наразі проходжу у Львові реабілітацію. До слова, осколкові поранення мають 90% військовослужбовців.

Як ви довідалися про цей центр? За яким критерієм обирали?

Знайшов інформацію про NOVO в інтернеті, прочитав відгуки і вирішив звернутися. Всі відгуки були позитивні, люди рекомендували Центр медичних інновацій, запевняючи, що тут дбайливе ставлення до пацієнтів. Зателефонував, записався на обстеження і переконався, що коментарі були об’єктивними.

Насправді основним критерієм вибору на той момент була оперативність, обстеження потрібно було пройти терміново. Мені запропонували приїхати одразу, по телефону надали всю необхідну інформацію, зазначивши, що для військових у NOVO діють знижки. Я був приємно здивований. Через пів години після дзвінка вже сидів на прийомі в центрі.

Читайте також: Військові за півціни можуть пройти медичні обстеження у Львові

Які переваги цього медичного закладу?

По-перше, тут лікарі-професіонали, вміють лаконічно і чітко пояснити складні речі. По-друге, чудове ставлення до пацієнтів: від адміністраторів, які працюють дуже злагоджено, до лікарів. Приміром, рентгенолог, який мене обстежував, уже наступного дня надіслав мені на електронну скриньку лікарський висновок, що було дуже доречно.

Окрім цього, хочу сказати про загальний високий рівень Центру медичних інновацій  – чистота у всіх приміщеннях, робота з найсучаснішим обладнанням, спеціальні пропозиції для пацієнтів. Зараз тут допомагають як військовослужбовцям, так і внутрішньо переміщеним особам, зокрема дітям.

Чи звернулися б ви ще раз за потреби в NOVO і чи рекомендуєте його іншим?

Мені потрібні ще деякі обстеження, тож знову буду звертатися в NOVO. Зокрема, планую пройти тут МРТ-діагностику другого коліна, спини та шийного відділу хребта. Винятково для себе – хочу перевірити стан здоров’я. І оскільки тепер багато військовослужбовців, хто пройшов війну і мають проблеми, мають проблеми з колінами та спиною, можу однозначно рекомендувати цей заклад. Тут дадуть першу консультацію по телефону, зорієнтують щодо вартості обстеження, визначать, чи потрібно робити додаткову діагностику тощо.

Читайте також: Між медзакладами важлива синергія. Як центр NOVО розвиває медицину у Львові

Для проходження діагностики й отримання консультацій зі знижкою 50% знадобляться:

●       попередній запис у адміністратора контакт-центру;

●       обов’язкова наявність паперового чи електронного посвідчення учасника бойових дій, виданого з 2014 року, паспорта й ідентифікаційного коду;

●       письмове скерування від лікаря на МРТ або КТ-діагностику.

Окрім цього, медичний центр NOVO уклав меморандуми про співпрацю з Військово-медичним клінічним центром Західного регіону, ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області», Львівським військово-медичним клінічним центром Державної прикордонної служби України. Фахівці NOVO вже провели 77 обстежень понад 70 військовослужбовців.

Зазначимо також, що в NOVO запровадили соціальний день – суботу, в який діє знижка 15% на КТ (комп’ютерну томографію). Повний перелік пільгових обстежень і докладнішу інформацію про правила та перелік медичних послуг програми «NOVO – учасникам бойових дій» можна отримати за посиланням.

Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!