88% українців вважають, що Україна буде процвітаючою країною в складі ЄС

814 0
Респондентам під час інтерв’ю пропонувалося обрати, з яким із двох сценаріїв майбутнього України – оптимістичним чи песимістичним – вони згодні в більшій мірі.
Фото умовне

Фото умовне

Згідно з дослідженням, яке провів Київський міжнародний інститут соціології, 88% українців вважають, що через 10 років Україна стане процвітаючою країною в складі ЄС. Серед них 63% повністю погоджуються з тезою, а 26% – швидше погоджуються, ніж навпаки.

Джерело: Пресслужба КМІС

Соціологічне дослідження зазначає, що лише 5% респондентів мають песимістичні очікування, що через 10 років Україна буде спустошеною країною з відтоком людей. Згідно з дослідженням, із Заходу на Схід трохи знижується оптимізм але фактично у всіх регіонах абсолютна більшість з надією бачать майбутнє України (від 90% на Заході до 76% на Сході).

Читайте також: Українці можуть обміняти посвідчення водія на документ європейського зразка

Респондентам, які оптимістично бачать майбутнє України через 10 років, ставилося додаткове запитання, а чи готові вони терпіти матеріальні труднощі протягом 3-5 років для досягнення в майбутньому позитивного результату. Серед таких респондентів-оптимістів 96% готові терпіти матеріальні труднощі 3-5 років, якщо в результаті Україна стане процвітаючою країною і членом Європейського Союзу.

Нагадаємо, що майже 90% громадян вважають, що влада не погодиться на неприйнятні для України компроміси з росією. Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 7 по 13 вересня.

Ірина Давосир

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!