Львів'яни просять обладнати перехід через колію в Рясне

3449 0
Громадські активісти у Львові готують заяву до начальника державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця» з проханням облаштувати пішохідний залізничний перехід між мікрорайонами Рясне-1 і Рясне-2 поруч із автомобільною естакадою на вулиці Шевченка.
Фото Олександра Шутюка

Фото Олександра Шутюка

«Тут насичений рух людей, оскільки ця ділянка є ланкою єдиного існуючого пішохідного шляху між двома мікрорайонами. У найближчій перспективі сюдою пройде велосипедна доріжка в межах проекту розвитку веломережі міста Львова», – йдеться у заяві. Звернення скерують до керівництва залізниці найближчим часом.

Активісти просять зробити облаштувати перехід, адже зараз людям доводиться переходити безпосередньо через колію. Часто доводиться переносити візки з дітьми, велосипеди.

Громадський активіст Олександр Шутюк пише у себе на LiveJournal: «Є у Львові такий дуже відірваний від решти міста район – Рясне, який в свою чергу поділяється на Рясне-1, яке стоїть трохи ближче до міста та навіть має власний супермаркет та Рясне-2, яке знаходиться вже на самій межі міста. Супермаркету в Рясне-2 немає – лише кілька МАФів. А ще, як виявилося, великою проблемою є дійти від Рясне-1 до Рясне-2 пішки, адже пішохідного сполучення там практично немає».

«Довжина цього маршруту становить понад 2 км. Потрібно зробити великий гак, вийти на трасу і вже нею через міст пройти до Рясне-1. Є й інший маршрут – протоптаними народними стежками, повз приватний сектор, через залізничну колію. На цьому маршруті немає освітлення, подекуди немає твердого покриття, після дощу він перетворюється на суцільне болото. Але довжина його – близько 700 метрів. Тобто він майже на 1,5 км коротший. Різниця очевидна», – пояснює активіст.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!