Американська платформа дала безкоштовний доступ до майже 4 тисяч онлайн-курсів

3650 0
Студенти всіх університетів світу матимуть доступ до курсів до 31 липня 2020 року.
Фото: dt.ua

Фото: dt.ua

Американська освітня платформа Coursera надала безкоштовний доступ онлайн-курсів для студентів через коронавірус для можливості дистанційного навчання. Про це повідомляє The Village.

У підбірці Coursera for Campus зібрали понад 3800 курсів та 400 спеціальностей від університетів та партнерів платформи.

Читайте також: Три тижні карантину з користю. Підбірка безкоштовних освітніх платформ

«Ми вважаємо, що Coursera for Campus може бути ефективним ресурсом, щоб допомогти всім вищим навчальним закладам реагувати на вплив коронавірусу»,розповідають в онлайн-платформі.

Студенти всіх університетів світу матимуть доступ до курсів до 31 липня 2020 року. Якщо студенти зареєструються на курси до 31 липня, вони матимуть до них доступ до 30 березня. Почати навчання онлайн можна за посиланнямЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!