Армреслери зі Львівщини здобули понад 25 медалей на Кубку України

702 0
Кубок України відбувся 14-18 грудня на Закарпатті.

Армреслери зі Львівщини здобули 28 деталей на Кубку України. Змагання відбулись 14-18 грудня у Воловці. Про це повідомила пресслужба управління молоді та спорту Львівської ОВА.

У змаганнях взяли участь 480 спортсменів з 22 областей України. Львівську область представляло 75 борців. Здобувши 28 медалей команда області посіла друге місце у загальнокомандному заліку.

• Гайдучок Віталій (110кг) – 3 місце ліва рука;

Нагадаємо, що учасники команди Львівської академічної гімназії стали срібними призерами на чемпіонаті світу з шахів серед шкіл у Казахстані.