Авіаційна служба скасувала рейс українських заробітчан до Лондона, а потім дозволила

1569 0
Літак з українськими заробітчанами вилетів до Лондона із 9-годинною затримкою.
Фото: Економічна правда

Фото: Економічна правда

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» вимушено скасувала рейс PS1118 Київ – Лондон через заборону Державної Авіаційної Служби України. Українці мали вилетіти 29-го квітня о 12:40 год. 

Після багатьох годин очікування авіакомпанія таки отримала дозвіл на виконання рейсу. То ж 116 пасажирів на борту змогли вилетіти з України з 9-ти годинною затримкою о 21:40.

Читайте також: Попит в Європі буде тільки зростати або Чи зможуть українські заробітчани повернутися додому

Рейс був організований для доправлення до Великої Британії на роботу українських громадян, які мають довгостроковий контракт з роботодавцем за кордоном. Заборону на виліт авіакомпанія отримала за дві години до рейсу без вказання підстав та посилання на нормативні документи. Хоча, кажуть в авіакомпанії, вони подали усі необхідні документи для отримання дозволів.

Пасажирами рейсу є мешканці різних регіонів України, які діставалися до столичного авіаційного вузла в умовах відсутності будь-якого регулярного наземного пасажирського сполучення.

 

 

 

 

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!