Безкоштовна пересадка у громадському транспорті Львова. Відповіді на найпоширеніші питання

3685 0
Наразі пересадка доступна лише студентам.
ФОТО: ЛМР

ФОТО: ЛМР

У Львові 1 липня почали тестувати безоплатну пересадку у міському громадському транспорті. Спочатку функцію безкоштовної пересадки запустили для студентів, які мають ЛеоКарт. Після цього пересадку відкриють для власників усіх загальних ЛеоКарт. Детальніше, як працюватиме ця послуга, можна знайти у відповідях на найактуальніші питання.

Джерело: Електронний квиток ЛеоКарт

40 хвилин – це час усієї поїздки з пересадками

Ні, це не час всієї поїздки від початкової до кінцевої точки, а лише час для здійснення пересадок. Протягом 40 хвилин з моменту валідації у першому транспортному засобі пасажир може пересідати у наступні автобуси, трамваї або тролейбуси необмежену кількість разів. Після здійснення останньої пересадки (не пізніше 40 хвилин), пасажир може продовжувати поїздку до кінцевої зупинки, навіть якщо це займе більше часу.

Чому лише 40 хвилин

40 хвилин – це не загальний час поїздки, а час на здійснення пересадок. В середньому більшість маршрутів доїжджають до центру міста або пересадкового вузла за цей час. Протягом 40 хвилин з моменту валідації у першому транспортному засобі пасажир може пересісти на будь-який інший транспорт і продовжити поїздку до кінцевої зупинки.

Читайте також: На якому етапі впровадження додатка ЛеоКарт

Як зафіксувати початок поїздки, щоб встигнути зробити пересадки в межах 40 хвилин

Відлік 40 хвилин починається з моменту валідації у першому транспортному засобі, що фіксується у системі е-квитка. Після першої валідації час можна перевірити на валідаторі, натиснувши «Інформація про квиток». Рекомендуємо орієнтуватися на час, зазначений на валідаторі під час першої валідації.

Нагадаємо, що «Твоє місто» зібрало інформацію про оплату проїзду в транспорті Львова, зокрема, як оплатити проїзд різними способами, які проблеми та труднощі можуть виникнути та як їх вирішити читайте тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!