Бібліотеки Львова отримають надруковані шрифтом Брайля книги

1504 0
У Львові почали друкувати шрифтом Брайля і озвучувати книгу львівського автора Юрія Винничука «Історія одного поросятка».
фото: naiu.org.ua

фото: naiu.org.ua

Усі міські дитячі бібліотеки Львова цього року вперше отримають 10 найменувань книг, надрукованих шрифтом Брайля. Загалом дитячих бібліотек є в місті 17. Про це повідомляє прес-служба ЛМР з посиланням на заслужену працівницю соціальної сфери Оксану Потимко.

Зокрема, у Львові почали друкувати шрифтом Брайля і озвучувати книгу львівського автора Юрія Винничука «Історія одного поросятка». Усю роботу здійснюють в рамках проекту ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів — УСІ», підтриманого управлінням культури Львівської міської ради — «Читаємо на рівних. Бібліотека для всіх».

Читайте також: У Львові адаптували мультсеріал для дітей з вадами зору. Відео

«У такий спосіб прагнемо, щоб львівські бібліотеки були відкритими для різних категорій маленьких і юних читачів, щоб мали у своїх фондах не зовсім звичні рельєфно-крапкові книги, щоб кожна родина, яка виховує незряче дитя, могла взяти книжку в найближчій від власного дому бібліотеці», — каже Оксана Потимко.

Кожна книга, надрукована шрифтом Брайля, матиме CD з аудіоверсією літературного твору. До аудіювання запросили відомих особистостей. Так, книгу Юрія Винничука озвучують співак Славко Нудик разом з незрячою дівчинкою Діанкою Патерегою, а друк брайлем забезпечуватимуть спеціалісти Ресурсного центру Львівської політехніки Катя Івашутіна та Марта Сидоряк.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!