Більшість українців вважають відключення світла справедливими, – опитування

1536 0
Лише 17% не задоволені справедливістю відключень.
Умовне фото

Умовне фото

Більшість українців вважає справедливим і обґрунтованим відключення світла через терористичні атаки росії по об'єктах критичної інфраструктури. Про це свідчать дані соціологічного опитування «Центру Разумкова».

За шкалою від 0 до 10, українці оцінили справедливість відключень в 6,1 бала. Більше того, 44% опитаних високо оцінюють справедливість відключень – від 7 до 10 балів. Лише 17% не задоволені справедливістю відключень і оцінюють її від 0 до 3. Також 55% респондентів задоволені діями влади та енергетичних компаній стосовно відключень світла. Середня оцінка дій влади і енергокомпаній – 6,6 за 10-бальною шкалою.

Читайте також: Козицький розповів, чому графіки планових відключень світла не відповідають дійсності

Нагадаємо, у Львові та області діє графік погодинних відключень світла. Ліміт електроенергії формується та застосовується у випадку, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти її. При будь-якому перевищенні ліміту енергетики змушені застосовувати графіки відключень. Що роблять енергетики, аби дотримуватись лімітів та що буде, якщо ліміту не дотримуватися, читайте тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!