Біля медуніверситету у Львові хочуть звести житловий будинок

4094 0
Житловий будинок може з’явитись на місці наявних гаражів медиків.
фото google maps

фото google maps

У Львові на вулиці Пекарській біля корпусу Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького хочуть побудувати шестиповерховий житловий будинок. Про це йдеться в детальному плані території вулиці Пекарської, винесеному на громадські слухання.

Як пояснив Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, мова йде про ділянку, де розташований гаражний кооператив медиків.

«У нас досить поширена практика, коли на чиїхось землях будують житло, а потім передають частину квартир. Тут така ж ситуація», – зазначив Юліан Чаплінський.

Читайте також: Як зміниться територія заводу «Кінескоп» у Львові. Візуалізація

Згідно з проектом, пропонується змінити цільове призначення ділянки проектованої території з зони Г-3 – зона вищих навчальних закладів, на зону Ж-2 – зона малоповерхової житлової забудови. У південно-східній частині ділянки пропонується шестиповерховий житловий будинок. Орієнтовно в ньому буде 48 квартир на 160 жителів.

Читайте також: Під Палацом спорту у Львові побудують підземний паркінг. Деталі

Крім цього, під будинком пропонують розмісити підземний паркінг на 43 машини, а також біля бідинку – наземний відкритий паркінг на 16 автомобілів. Розрахунковий термін реалізації детального плану території становить два роки.

1 серпня відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. Місце проведення: актовий зал Личаківської районної адміністрації (пл. Левицького, 67). Початок о 18:00.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!